Noderīga pieredze

Viena no projektā „Draudzīga skola” piedāvātajām aktivitātēm ir filmu konkurss par konfliktu risināšanu skolas vidē. Pirmo filmiņu ar savu konflikta risināšanas modeļa atainojumu ir iesūtījusi Ozolnieku vidusskola.

Viena no projektā „Draudzīga skola” piedāvātajām aktivitātēm ir filmu konkurss par konfliktu risināšanu skolas vidē. Savu redzējumu par to piedāvā arī Krāslavas Varavīksnes vidusskolas 8.a klases skolēni.

Vieni no aktīvākajiem kustības „Draudzīga skola” dalībniekiem, Krāslavas Varavīksnes vidusskolas 8.a klases skolēni, ir izmantojuši daudzas iespējas, ko piedāvā šī kustība. Viņi piedalījās arī kustībās ietvaros notiekošajā filmiņu konkursā par konfliktu risināšanu skolā, par ko balvā saņēmu radošo ideju centra „Oranžs” dāvāto komandas veidošanas pasākumu.

 

Turpinājumā piedāvājam iepazīties ar fotogrāfijām no šī pasākuma.

 

Viena no projektā „Draudzīga skola” piedāvātajām aktivitātēm ir sabiedrībā pazīstamu un skolēnu vidē cienījamu personu viedokļu par konfliktiem un to risināšanu skolas vidē vākšana un apkopošana. Pirmos apzinātos viedokļus ir iesūtījuši Penkules pamatskolas skolēni.

 

Ar saviem labajiem darbiem un labajiem vārdiem dalās Jēkabpils pamatskola.

Prezentāciju par skolā notikušu labdarības akciju piedāvā Liepājas A. Puškina 2. vidusskola.

Piedāvājam ieskatu Valentīndienas svinībās, kas norisējušas Sūnu pamatskolā.

Vēl viens piemērs Labo darbu krātuvei no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas - 1a klase stāsta par saviem piedzīvojumiem, dodoties mežā pazudušā Salaveča meklējumos.

Sīkāka atskaite par ekspedīciju atrodama pielikumā.

Un vēl viens piemērs Labo darbu krātuvei no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas - stāsts par ikgadējo konkursu "Gada dziesmiņa".

Stāstu par savu labdarbības akciju, kuras laikā Ziemassvētkos tika gādātas dāvanas un apsveikumi sociālās aprūpes centra "Rušona" iemītniekiem, atsūtījis Riebiņu vidusskolas kolektīvs.

Sīkāk par to - pielikumā.
MeklēšanaJūsu jautājums
Šeit jūs varat uzrakstīt un atsūtīt jautājumu inspekcijai, kas tiks izskatīts un atbilde tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi


Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Ventspils iela 53
Rīga, LV – 1002
Tālrunis: 67 359 128
Fakss: 67 359 159
E-pasts: pasts@bti.gov.lv
© Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2006
Informācija atjaunota: 19.06.2024