Quality4Children standarti bērnu ārpusģimenes aprūpei Eiropā

14.09.2011Drukāt
Quality4Children standarti bērnu ārpusģimenes aprūpei Eiropā

Piedāvājam iepazīties ar Quality4Cildren projekta rezultātā izstrādātajiem standartiem bērnu ārpusģimenes aprūpei Eiropā.

Quality4Children standarti bērnu ārpusģimenes aprūpei Eiropā” ir triju organizāciju – FICE (Fédération Internationale des Communautés Educatives), IFCO (International Foster Care Organisation – Starptautiskā Audžuvecāku organizācija) un SOS Children’s Villages (SOS bērnu ciemati) kopīga darba rezultāts. To mērķis ir uzlabot bez vecāku gādības palikušo bērnu stāvokli un atbalstīt viņu attīstību, izmantojot ārpusģimenes aprūpes kvalitātes standartus. Standarti izstrādāti, pamatojoties uz pētījumu, kur izmantota gan bijušo audzēkņu, gan audžuģimeņu un speciālistu labās prakses piemēri un pieredze.

 

 

Pielikumā atrodamajā izdevumā publicēta informācija par Quality4Cildren projektu un tā rezultātā izveidotie ārpusģimenes aprūpes kvalitātes standarti Eiropā.

 


Pievienotie materiāli

 
Q4C standartiMeklēšanaJūsu jautājums
Šeit jūs varat uzrakstīt un atsūtīt jautājumu inspekcijai, kas tiks izskatīts un atbilde tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi


Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Ventspils iela 53
Rīga, LV – 1002
Tālrunis: 67 359 128
Fakss: 67 359 159
E-pasts: pasts@bti.gov.lv
© Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2006
Informācija atjaunota: 19.06.2024